26 Haziran 2018 Salı

Faydalı Takıntılar

Bir kitapta çıkmıştı  ' Faydalı Takıntılar ' tanımı karşıma ve çok sevmiştim.


Artık sevmiyorum ...


Saatlerdir , tüm ihtiyaçlarımızı akıllı telefonlarımız ile halledebiliyorken yeniden bilgisayar başına oturup - program öğrenmeye çalıyorum .
Evet birkaç şey öğrenip birazcık yol aldım ama asla istediğim şeye yakınlaşamadım henüz .

Ne mi yapmaya çalışıyorum ? Sesli kitap !

Bilmiyorum bu konuda sizler ne düşünürsünüz ama işi kitaplarla ilgili olan ve aynı zamanda kitapları , okumayı çok seven biri olarak sesli kitap videoları yapmaya ve bunu hem instagram sayfamda ( @kitapçı_lady ) hem de youtube kanalımda yayınlamayı düşündüm ki , okumaya vakti olmayanlar en azından dinleyerek kitaplar hakkında az çok fikir sahibi olabilsin .

Başlamak bitirmenin yarısıdır . Henüz yolun çok başındayım ve gerçekten de programı çözüp , okumalar yapıp , üzerinde düzenlemeler yapmak için zamana ihtiyacım var . Zamanında Beyazıt Kütüphanesine gidip görme engelli kardeşlerimiz için de kitap seslendirmek istemiştim ama çalıştığım için randevu alamamıştım. Şimdi daha zor olanı seçip - düzenlemeleri ile bu işi yapabilmeyi istiyorum inşallah.

Sizler bu konuda ne düşünürsunuz ? Çabamı nasıl buldunuz , emeklerime değer mi ? Ben değeceğini düşünüyorum . Sizlerle de bu konuyu hasbihal edersek çok sevinirim .

Yorumlarınızı Bekliyorum .
İyi geceler :)


Not : Hasbihal , çabam beyhude ( Beyhude yazmadım tabii - tuttum kendimi :)gibi cümleler yazasım geldi nedendir bilmem . Demek gece yarısını geçince benim kafa Muhteşem Yüzyıl'a bağlıyor . O zaman geceniz hayrola arkadaşlar . Yarın herkes yola revan olmak üzere işlerinin başına .! 
أكşأمıنıز هيرلصن ...

5 yorum:

 1. İzlemek için sabırsızlandım diyebilirim, merakla bekliyorum. Emek yoğun bir iş ancak sonuçları olumlu olacaktır. bu da keyif verecektir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet deneme aşaması bile çok keyifli. Çok teşekkür ederim 🤗❣️❣️❣️

   Sil
 2. Merhaba.
  Ne güzel bir çalışma. Bir ara bende çok istemişti Görme Engelli kardeşlerimiz için sesli kitap okumayı ama talep çokmuş ve o sene bana sıra gelmemişti.
  Veeee beklemedeyim sizin sesli kitap videonuzu diyebilirim. Kolay gelsin.
  Selamlar. 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çokkk teşekkür ederim, cesaret verdi yorumunuz. İnşallah buradan duyuracağım.

   Sil
 3. Kesinlikle harika bir fikir. Bekliyorum bakalım. Okuma oranı düşük bir ülkeyiz ama izleriz , dinleriz sanırım.

  YanıtlaSil

Bir Yorum Patlat , Dünya Sesini Duysun ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...