12 Aralık 2017 Salı

Outlander 3. SezonOutlander ' in 3. Sezon 13. bölümünü izleyerek , dün akşam mükemmel dizime gelecek yıla kadar veda etmek zorunda kaldım. Zira , 2018 Ekim ayında başlayacak 4. sezon .


İngilizlere olan sempatim , İskoçya' nın cennetten bozma doğası ve ışıl ışıl parlayan bir aşk ...
Hem de tüm bu bileşenler günümüz ve 18. yy arasında geçiyorsa varın siz düşünün size sunulan görsel şölen ve hikayeyi ...Diziyi izlemeye başladıktan sonra Diana Gabaldon'un Yabancı serisinden uyarlama olduğunu ve 8.kitabın da henüz piyasaya çıktığını öğrendiğimde 3.sezon kitabına da başlamıştım merakımdan . 
Ve evet , gelecek yıla kadar beklemek yerine 4. sezonda neler olacağını öğrenmek için bu kitaba da bir an evvel başlayacağım.


Gelelim 3. sezona  ...

Diziyi izleyenler bilirler  , ilk 6 bölüm zaten Jemie ve Clare buluşmasını bekleyerek , 7. bölüm çiftin cinsel sahneleriyle geçti ve 8. bölümden sonra ilk sezondan alışkın olduğumuz soluksuz izlenen sahneler başlamış oldu .


Kitap ile karşılaştırmak hata olsa da - eksik olan birçok detaya karşın diziyi izlerken ikinci kez izlediğim hissine kapıldım. 
Bu da kitaba ne kadar sağdık kalındığının en iyi kanıtı .


Ve dün gece izleme fırsatını bulduğum sezon finali ! 

Çok iyiydi , çok çok iyiydi !

Başka türlü nasıl beklenir ki 10 ay bir dizi ?

İzlemeyenler için tavsiyemdir  ,izleyiniz efendim . İngiliz asaleti , İskoç doğallığı vee mükemmel bir Diana Gabaldon hikayesi sizi bekliyor ...

6 yorum:

 1. İlk sezonu yeni bitirdik yüreğim tükendi, valla ikinci sezona başlamaya korkuyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah ne güzell , izlediniz demek. 2. sezon ilk sezon kadar tüketici değil :) İzleyin Handan ablacım. Bu arada varsa başka dizi önerin tavsiye edebilir misinnn

   Sil
 2. Uzun zamandır dizi izlemiyorum, ilk defa buna baktım. Eski dizileri biliyorum o yüzden sadeve. Fringe'i seviyordum en çok. İzlemiş miydin? Doğaüstü olaylar oluyordu, baştan sona soluksuz bitirmiştim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok izlememiştim bir bakayım :)
   Teşekkürler.

   Sil
 3. İzlememiştim ama bir bakacağım vakit bulduğumda, öneri için teşekkürler :)

  YanıtlaSil

Bir Yorum Patlat , Dünya Sesini Duysun ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...