20 Mayıs 2017 Cumartesi

Kelebek Adası - Sarah Jio - Kitap Yorumu


Evet , resimde gördüğünüz gibi bu üç çocuk annesi güzel kadın yine Allah vergisi şahane yeteneğini kullanmış ve ortaya harika bir roman daha çıkarmış .

Ben ki , şimdilerde iki çocuk annesi olmuş , işi başından aşkın bir birey olarak Sarah Jio kitaplarını iki günde bitirebiliyorsam varın siz düşünün kitapların ne kadar akıcı olabileceğini ...
Bana gelecek olursam ;
Artık neredeyse hiç televizyon izlemiyorum. 
Sabah uyandığımda , çoğunlukla bebeğimi uyuturken ve günlük işlerimden arta kalan kendime özel zamanlarımda ... Sürekli ama sürekliii kendimi kitaplara gömer oldum.
Tıpkı eski günlerdeki gibi .( Eski dediysem hamilelik öncesi bir 14 ay önceleri :)

Gelelim Sarah Jio 'nun son eseri Kelebek Adası 'na .

Olaylar Charlotte ve Erik’in evlenip balayına Bermuda’ya gitmesiyle başlıyor. Gelişen bazı olaylar akabinde Charlotte okyanusun ortasında , doğru düzgün onunla konuşmayan bir adamla aynı teknede kalır ve uzun günler okyanusta akıntıya kapılıp git gide daha da kaybolurken  bulunup , kurtulmayı bekler. Birbirine yabancı bu iki insan yaşam mücadelesi verirken yaşamlarından ümitlerini kestikleri anda  bazı mucizelerin olduğu bir adaya düşerler . Issız bir adada yaşamaya çalıştıkları , birbirlerini tanımaya başladıkları bu macera sizi öyle etkisi altına alıyor ki kitabı elinizden bırakamıyorsunuz .

Hayaller kurdurtan , sizi oturduğunuz koltuktan alıp çokk uzaklara götüren romantik , gizemli kitaplardan hoşlanıyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız .

en iyi aşk kitapları

2 yorum:

 1. Güzel bir kitaba benziyor 😊sana da Allah kolaylıklar versin canım benim ne güzel bu sayede kitap okuma fırsatın olmuş sevindim senin adına 😊sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok güzel bir kitaptı .
   Güzel dileklerin içim çok teşekkür ederim. Aminn :))

   Sil

Bir Yorum Patlat , Dünya Sesini Duysun ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...