1 Aralık 2015 Salı

Serana Film Yorumu

 Özet & detaylar
1929 yılında George ve Serena Pemberton Kuzey Carolina'ya yerleşmek için yaşadıkları Boston kentinden ayrılan genç bir çifttir. Yeni yerleşim yerlerinde sadece ev değil, sıfırdan bir hayat inşa ederler ve kerestecilik işinde yükselirler. Serena genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır. Kocasının başarısına daima destek olan Serena önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydırır. Fakat kendisine dair bilmediği önemli bir gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena'nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır. Çünkü George'un onların evliliklerinden önce başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olmuştur. Serena hayata karşı tüm hıncını bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanacaktır.
En son Daha İyi Bir Dünyada filmiyle karşımıza çıkan bol ödüllü sinemacı Susanne Bier'in yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin başrollerini 2012'nin parlayan oyuncuları olan Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence paylaşıyor.
Alıntıdır

Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence , ne kadar da birbirlerine yakışan bir çift olmuşlar değil mi ?


Ekranda görebileceğiniz en güzel kadınlardan biri ve yakışıklı , çekici bir adam ...
Oyunculuklarına zaten kimsenin bir lafı olamaz ama senaryo ile de birleşince enfes bir bir buçuk saat yaşatıyor size film.


Kadının gücünü görüyoruz bu filmde , eşinin arkasında duran güçlü bir kadının ...
Ama aynı zamanda çocuk sahibi olamayışının acısıyla eşinin canını acıtmak pahasına hırsına yenik bir düşen kadını da ...


Mutlaka izleyin , eminim seveceksiniz ...

8 yorum:

 1. Yazını Facebook sayfamız 'Blogger Kulübü'nde paylaştım... Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir filme benziyor emeğine sağlık

  YanıtlaSil
 3. Güzel filmdi, severek izlemiştim:) Paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Güzel bir filme benziyor izlemek istiyorum anlatımınızdan sonra .. :)

  YanıtlaSil

Bir Yorum Patlat , Dünya Sesini Duysun ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...