23 Mayıs 2015 Cumartesi

Evde Çalışmak / Evim Home Ofis

Geçtiğimiz hafta berbat bir ortamı olan ve birbirinden karakter yoksunu insanlarla olmak zorunda olduğum işimden istifa etim.
Uzun uzadıya düşünülmüş bir karar değildi benimkisi ama yine olsa , yine yaparım dediğim bir tepki koyma sonucu ağzıma geleni , süzgeçten geçirerek söyledim ve en nihayetinde istifamı verdim. Dahası , daha önce böyle insanlarla hiç karşılaşmadığı ve ahlaki değerlerden yoksun böylesine insanlarla muhatap olduğum süre zarfında da kendi öz saygımı ne kadar ayaklar altına aldığımı da üstüne basa basa belittim.
Gelelim asıl meseleye , artık ne okuduğum bölümde , ne de tecrübe sahibi olduğum işlerde çalışmak istemediğime ve sadece yeteneklerime odaklanarak evde çalışmaya karar verdim.
Bu ani alınmış bir karar değildi üstelik , ama sadece uygun koşullar oluşmadığından dolayı ertelenmiş bir karar olarak askıda duruyordu ki , istifa ettiğim gün fikirlerimin de özgürlüklerine kavuştuğu ana kadar...
Profesyonel olarak evde çalışma kararımı daha yakından takip etmek isteyenler için ve benim gibi patronsuz bir hayattan ve evde çalışarak para kazanmak isteyenler için yeni bir blog açtım. Buradan yazarak kazanma ile ilgili deneyim ve izleyeceğim yolları takip edebilirsiniz.
Daha önce makale yazarak ufak tefek paralar kazandığım oldu ama profesyonel anlamda bu işten hiç cebime para giremedi. Bundan sonra attığım her adımı bu siteden sizlerle paylaşarak yardımcı olmayı ve paylaşımda bulunabilmeyi umuyorum.
Bendeki haberler şimdilik böyle , tekrar görüşmek üzere ..

GRİ LADY VE ARTIK EVDE ÇALIŞAN ' DAN KOCAMAN SEVGİLERLE ...

7 yorum:

 1. Hayırlı olsun. Patronlardan, katlanılmaz iş arkadaşlarından, dedikodu sorumsuzluk vs den usanıp kurumlarla çalışmayı bıraktım ama benim işim evde çalışmaya oldukça müsait. Özel ders veriyorum, her şey tamamen benim elimde. Bana göre. Yeni siteni izlemeye aldım yazarak kazanmayı kim istemez ki? İnşallah muvaffak olursun biz de deneyimlerinden istifade ederiz.

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederim Söz Sanatı....
  Özel ders verebiliyor olman gerçekten güzel bir avantaj. Ben de bu konuda inançlı ve deneyimlemeye açığım.. Sık sık yazacağım gelişmeleri. Sevgiler benden...

  YanıtlaSil
 3. Yeni kararın hayırlı ugurlu olsun inşallah güzel kazançlar elde edersin . 😊 sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Yeni kararın umarım sana mutluluk getirir :)

  YanıtlaSil
 5. ne güzel bişey olmuş hayırlı olsun bloğunuzu takibe aldım bende beklerim :)

  YanıtlaSil
 6. Ortak yanlarımız inan ki çok fazla inşallah ideallerimize ulaşırız.Sevgilerimle...

  YanıtlaSil

Bir Yorum Patlat , Dünya Sesini Duysun ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...