14 Ağustos 2014 Perşembe

ADI İLE ALAKASIZ AMA ÇOK İLGİ ÇEKİCİ BİR FİLM İZLEDİM - Nora Roberts: Angels Fall / DÜŞLERİN ÖTEDİNDEÇalıştığı yerdeki katliamdan kurtulan tek kişi olan Reece Gilmore, o günden bu yana mücadele ettiği kâbuslarından ve korkularından uzaklaşmak arzusuyla yollara düşer.

Geçici olarak yerleştiği Angel's Fist Kasabası'ndaki yerel bir restoranda çalışmaya başlar. Bir gün dağda tek başına yürüyüş yaparken bir çiftin tartıştığını görür. Tartışma şiddetli bir kavgaya ve ardından da kadının ölümüyle sonuçlanan bir cinayete dönüşür. Bu vahşete tanık olan tek bir kişi vardır; o da Reece.

Gerilim kitapları yazan Brody isimli yakışıklı adam, patikanın biraz aşağısında temiz dağ havasının tadını çıkartmaktadır. Reece koşarak yanına gelip onu olay yerine götürdüğünde çittin çoktan gitmiş olduğunu görürler.

 Daha sonra gelen polis de, Reece'in saldırıyı gördüğünü iddia ettiği alanda hiçbir ize rastlayamaz. Reece kasabada yeni olduğu ve geçmişte yaşadıkları kısa bir sürede kulaktan kulağa yayıldığı için, Brody dışında kimse ona inanmaz. Genç kadın kasabada bir katil olduğuna emindir ve bu katil çok geçmeden, olayın peşini bırakması için ona çeşitli oyunlar oynamaya başlayacaktır. Artık Reece'in yapabileceği tek bir şey vardır; Brody'ye güvenmek ve çok geç olmadan katilin kimliğini ortaya çıkarmak.

Filme tv de rastladığımda uyumaya hazırlanıyordum aslında ..Saat 23:30 olmuştu ve erken uyandığım için uykumun inanılmaz gelmesine rağmen filmi gördüğümde adeta kitlendim ..Kasabaya yeni yerleşen ve aşçılık yapmaya çalışan bu kadının gizemli yada tehlikeli bir yanının çıkacğını düşündüm ve uykusuz kalmama rağmen heycenla filmin sonuna kadar mantık yürüttüm ..
Ve bir çok gerilim filminde olduğu gibi kurgu izleyiciyi ters köşeye yatırdığı için sonuç çok çok ilginç oldu ..Ve yine bilemedim sonuç olarak katilin kim olduğunu :))
Uzun lafın kısası dostlar , daha önce hiç adını duymadığım bu filmi ben çok ilgi çekici buldum. Benim gibi düşük doz gerilim ve aşk filmlerini seviyorsanız izlemenizi tavsiye ederim :)Sevgilerimle ..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Yorum Patlat , Dünya Sesini Duysun ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...